ÖVRIGT / Diverse / Skålfat 13669455
nr 1366 9455
Skålfat
Millesgården, diameter: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:58:58
300 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)